close
تبلیغات در اینترنت

اخبار اجتماعی

آخرین ارسال های انجمن

ويژگي هاي اختصاصي دولت احمدي نژاد

موضوع : اخبار ,اخبار سیاسی ,اخبار اجتماعی , | تاریخ : یکشنبه 24 اسفند 1393 زمان : 6:57 | بازدید : 380
نویسنده : | نظرات ()

ويژگي هاي اختصاصي دولت احمدي نژاد

ما بهترین دولت تاریخ جهان بودیم، بگو خب!

شبكه هاي اجتماعي بد ميشوند اگر!

موضوع : اخبار ,اخبار اجتماعی ,اخبار گوناگون و جالب , | تاریخ : دوشنبه 07 مهر 1393 زمان : 23:0 | بازدید : 185
نویسنده : | نظرات ()

شبكه هاي اجتماعي بد ميشوند اگر!

چند سالی است شبکه‌های اجتماعی (فیسبوک، واتس‌آپ، وایبر، لاین، تانگو و...) در دهکده جهانی به گونه‌ای دیگر درخشیده​اند و افراد بسیاری را از اقصی نقاط جهان، ترغیب به عضویت کرده‌اند. شبکه‌های اجتماعی هم خوب هستند و هم بد!


وسايل جديد ارتباطي مانند وايبر نهاد خانواده را نشانه گرفته است

موضوع : اخبار ,اخبار اجتماعی ,اخبار گوناگون و جالب , | تاریخ : دوشنبه 07 مهر 1393 زمان : 22:47 | بازدید : 326
نویسنده : | نظرات ()

وسايل جديد ارتباطي  مانند وايبر نهاد خانواده را نشانه گرفته است

خیلی ساله که می‌شناسمش. از دوران دبیرستان و از پشت نیمکت‌های مدرسه با هم آشنا بودیم. اون موقع‌ها فقط همکلاسی بودیم. سال اول و دوم خبری از صمیمیت نبود، فقط همکلاسی بودیم، اما نمی‌دونم چی شد که از سال سوم شدیم رفیق فابریک هم.

ضرورت بيمه براي زنان سرطاني

موضوع : اخبار ,اخبار اجتماعی , | تاریخ : شنبه 05 مهر 1393 زمان : 15:23 | بازدید : 345
نویسنده : | لینک ثابت | نظرات ()

ضرورت بيمه براي زنان سرطاني

 

اخبار,اخباراجتماعی, بیمه تشخیص سرطان‌ زنان


 اخباراجتماعی - ضرورت بیمه تشخیص سرطان‌ زنان

مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت بر ضرورت پوشش بیمه تشخیص زودهنگام سرطان‌ زنان و تامین واکسن ارزان برای غربالگری سرطان تاکید کرد.

به گزارش تسنیم، محمد اسماعیل مطلق در نشست علمی - تخصصی مشورتی برای پیشگیری و کنترل سرطان‌های زنان با تاکید بر سرطان‌های پستان و سرویکس بر لزوم هماهنگی همه ذینفعان پیشگیری و کنترل سرطان‌های پستان و سرویکس در همه بخش‌های مرتبط در معاونت بهداشت و معاونت درمان و سایر بخش‌های توسعه و سازمان‌های مختلف دولتی و غیر دولتی، سازمانهای مردم نهاد، سازمانهای خیریه، مراکز علمی و تحقیقاتی، سازمانهای بیمه و رسانه ها در چارچوب یک کمیته ملی در سطح عالی دولت جمهوری اسلامی ایران و ارتقای برنامه ثبت سرطان تاکید  کرد.

مطلق، برنامه ریزی برای تامین زیر ساخت‌های مورد نیاز برای اجرای عادلانه تشخیص زودهنگام و اقدامات تشخیصی و درمانی و تامین دسترسی همگانی به حداقل‌های لازم در همه جای کشور از جمله دستگاه ماموگرافی، رادیولوژیست، تکنیسین ماموگرافی و پاتولوژیست را از دیگر موارد مورد تاکید در این نشست عنوان کرد و گفت: پوشش بیمه خدمات تشخیص زودهنگام سرطان‌های زنان نیز مورد تاکید این نشست است.

مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت گفت: آگاهی بخشیدن به جامعه درباره علت ابتلا به سرطان دهانه رحم، پیشگیری از رفتارهای پرخطر جنسی، تامین خدمات مورد نیاز برای پیشگیری از عفونت‌های آمیزشی مدتظر قرار گرفته است.

وی تامین واکسن ارزان قیمت و از سرگیری انجام غربالگری سازمان یافته سرطان سرویکس از سن 30 سالگی با استفاده از پاپ اسمیر Conventional با فواصل 5 ساله با توجه به وجود امکانات آنجام آن در کشور و هزینه اثر بخشی آن در مطالعه انجام شده توسط انستیتو کانسر، ادغام خدمات پیشگیری و کنترل سرطان‌های زنان در یک بسته خدمتی و در PHC نظام بهداشتی کشور برای افزایش پوشش خدمات و در نتیجه اثر بخشی آن و فراهم ساختن امکان تهیه نمونه پاپ اسمیر در روستاهای کشور از جمله فراهم ساختن تخت ژنیکولوژی و سایر ملزومات تهیه نمونه پاپ اسمیر در خانه‌های بهداشت با توجه به 10 گردشی منظم ماما در خانه‌های بهداشت را از دیگر موارد مورد تاکید در این نشست عنوان کرد.

مطلق افزود: افزایش آگاهی آحاد جامعه در جهت Risk reduction سرطان‌ها وhealth promotion در خصوص عوامل اثبات شده و شناخته شده قابل مداخله و اصلاح از سنین کودکی تا میانسالی و کاهش عوامل خطر محیطی و زیست محیطی، کنترل عوامل خطر رفتاری از طریق بهبود شرایط تغذیه جامعه و تغدیه افراد، فراهم سازی شرایط برای افزایش فعالیت جسمانی، کنترل چاقی و سندرم متابولیک، ارتقای سلامت باروری از جمله پیشگیری از رفتارهای پُرخطر جنسی، ازدواج و فرزند آوری به هنگام و شیردهی مادران و همچنن تجویز وسیع مکمل ویتامین D از دیگر موارد مورد بحث در این نشست است.

به گزارش وزارت بهداشت، این نشست با حضور نمایندگان انجمن علمی سرطان‌های زنان، انجمن متخصصان زنان ایران، انجمن مامایی، انجمن پاتولوژی، انستیتو کانسر، پژوهشکده سرطان جهاد دانشگاهی، اداره سرطان مرکز مدیریت بیماریهای غیر واگیر، اداره ایدز و بیماری‌های آمیزشی و اداره ایمن سازی از مرکز مدیریت بیماریهای واگیر، اداره کل امور آزمایشگاه‌ها، معاونت درمان، مرکز مدیریت شبکه، اساتید و مدیران محترم گروه جراحی، جراحی زنان، انکولوژی، رادیولوژی، پاتولوژی و گروه بهداشت خانواده از سه دانشگاه تهران، شهید بهشتی و ایران، نمایندگان سازمان بیمه سلامت درخصوص پیشگیری و کنترل سرطان پستان و سرویکس در محل فرهنگستان علوم پزشکی برگزار شد.


  اخباراجتماعی - تسنیم

 

نامی که احمدی‌نژاد برای خود می‌پسندد

موضوع : اخبار ,اخبار سیاسی ,اخبار اجتماعی , | تاریخ : پنجشنبه 03 مهر 1393 زمان : 7:3 | بازدید : 163
نویسنده : | نظرات ()

نامی که احمدی‌نژاد برای خود می‌پسندد

اخبار سیاسی - نامی که احمدی‌نژاد برای خود می‌پسندد

اتهامی تازه برای فست‌فودها؛ افزایش روزافزون مراجعه مردم به متخصصین گوش و حلق و بینی

موضوع : اخبار ,اخبار اجتماعی , | تاریخ : سه شنبه 01 مهر 1393 زمان : 9:4 | بازدید : 331
نویسنده : | لینک ثابت | نظرات ()

اتهامی تازه برای فست‌فودها؛ افزایش روزافزون مراجعه مردم به متخصصین گوش و حلق و بینی

اخبار اجتماعی - اتهامی تازه برای فست‌فودها؛ افزایش روزافزون مراجعه مردم به متخصصین گوش و حلق و بینی

رئیس انجمن جراحان گوش، گلو، بینی و سر و گردن گفت: تومورها شایع‌ترین بیماری‌های گوش و حلق و بینی هستند و مصرف فست و فودها و مواد افزودنی شیوع این بیماری‌ها را در کشور افزایش داده است.

محمد تقی خرسندی رئیس انجمن جراحان گوش، گلو، بینی و سر و گردن شایعترین بیماری‌های گوش و حلق و بینی را انواع تومورها عنوان و تصریح کرد: تومورهای سر و گردن، حنجره، ‌غدد لنفاوی از شایع‌ترین بیماری‌های گوش و حلق و بینی بوده که در چند سال اخیر دلیل عمده مراجعه مردم به مراکز تخصصی پایتخت و سایر مراکز استان‌های کشور است که به صورت روزافزونی در حال افزایش است.

وی رعایت نکردن بهداشت،‌ غفلت افراد در خصوص راه‌های پیشگیری از عفونت و درمان‌های نامناسب را از مهمترین دلایل ایجاد عفونت‌های گوش و حلق و بینی عنوان کرد.

خرسندی تصریح کرد: خوشبختانه در سال‌های اخیر با وجود کنترل و درمان‌های بجا و مناسب در سراسر کشور،‌ کمتر فردی مبتلا به این عمل و متعاقباً عمل جراحی شده است.

رئیس انجمن جراحان گوش، گلو، بینی و سر و گردن با تأکید بر گسترش شهری شدن و به همان نسبت افزایش بیماری‌های سرطانی خاطر نشان کرد: متأسفانه روز به روز شاهد گسترش مصرف مواد سرطان‌زا از قبیل فست‌فودها و مواد نگهدارنده به غذاها هستیم.

وی با ابراز تأسف از تمایل بیش از حد جوانان به کشیدن قلیان و سیگار و مد شدن آن در سبک زندگی گفت: این امر باعث شده تا سرطان‌های ناشی از این نوع دخانیات از جمله حنجره، دهان و زبان بیش از سایر انواع سرطان شایع باشد.

خرسندی با اشاره به برگزاری چهاردهمین کنگره بین‌المللی انجمن گوش، گلو، بینی و سروگردن ایران بیان کرد: هدف اصلی چهاردهمین کنگره اطلاع از آخرین اطلاعات پزشکی دنیا و انتقال تجربیات بوده و سعی شده تا بیشتر بیماری‌هایی که در کشور اپیدمی و پزشکان ایرانی درگیرش هستند، بررسی شود.

وی با تأکید بر اینکه پیشگیری بهتر از درمان است گفت: از آنجایی که تشخیص نوع و طول مدت و از آن مهمتر پیشگیری، یکی از مسائل حائز اهمیت در بیماری‌های گوش و حلق و بینی است، به همین خاطر بیشتر مباحث و سخنرانی‌های حول این موضوع خواهد چرخید.

خرسندی در پاسخ به این سوال که «تکنیک‌های جدید ارائه شده از سوی پزشکان ایرانی برای عرضه در این همایش وجود دارد یا خیر؟»، گفت: خوشبختانه رشته گوش و حلق و بینی یکی از معدود رشته‌هایی است که پا به پای دنیا در حال پیشرفت است و کاری نیست که در اروپا شدنی باشد ولی در کشور انجام نگیرد؛ به طوری که بر خلاف گذشته در برخی از تکنیک‌های پزشکی از سایر کشورها جلوتر بوده و حتی کمتر شاهد اعزام بیماری به خارج از کشور برای درمان هستیم.

رئیس انجمن جراحان گوش، گلو، بینی و سر و گردن تصریح کرد: خوشبختانه در ۱۰ سال اخیر روش‌های پیشگیری در کشور بسیار پیشرفت کرده و در این کنگره پزشکان و متخصصان به بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین پیشرفت‌ها و تکنیک‌های جراحی صورت گرفته بپردازند.

کنگره سراسری و بین‌المللی گوش‌، گلو، بینی و سر و گردن ایران هفدهم لغایت بیستم مهر ماه امسال در مرکز همایش‌های رازی با حضور اساتیدی از ایران و هفت کشور جهان برگزار می‌شود.


   اخبار اجتماعی - فارس

اصلی‌ ترین ویژگی امام خمینی (ره)

موضوع : اخبار ,اخبار اجتماعی ,مذهبی ,زندگینامه بزرگان دینی , | تاریخ : چهارشنبه 14 خرداد 1393 زمان : 9:33 | بازدید : 183
نویسنده : | نظرات ()

اصلی‌ ترین ویژگی امام خمینی (ره)

 

رئیس سازمان جوانان حزب اسلامی کار گفت: یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های حضرت امام(ره) داشتن شخصیت کاریزماتیک بود که این نکته موجب جذب حداکثری مردم نسبت به ایشان شده است.پیام مجرد اظهار کرد: مهمترین ویژگی شخصیتی امام(ره)، جامعیت شخصیت ایشان است. بسیاری از علما و شخصیت‌های سیاسی اسلامی، کمالاتی تک‌بعدی داشتند ولی تمامی ویژگی‌های احسن را خداوند متعال در ایشان دمید.وی همچنین با بیان اینکه «استقلال مهمترین هدف امام از انقلاب بود»، گفت: مهمترین هدف حضرت امام (ره) از انقلاب جمهوری اسلامی ایران، رسیدن به استقلال و حفظ تمامیت عرضی با محوریت اسلام و رسیدن به مردم‌سالاری بوده است که ...

راهپیمایی جمعه دلواپسی در تهران+ عکس

موضوع : اخبار ,اخبار سیاسی ,اخبار سیاست خارجی ,اخبار اجتماعی , | تاریخ : شنبه 20 ارديبهشت 1393 زمان : 23:49 | بازدید : 186
نویسنده : | نظرات ()

راهپیمایی جمعه دلواپسی در تهران+ عکس

 

جمعی از نمازگزاران تهرانی با حضور در راهپیمایی جمعه دلواپسی نگرانی خود را نسبت به تکرار توافق ضعیف هسته‌ای اعلام کردند.

 

آموزش تصویری ثبت نام یارانه+دانلود فرم ثبت نام

موضوع : اخبار ,اخبار اجتماعی , | تاریخ : چهارشنبه 20 فروردين 1393 زمان : 1:20 | بازدید : 361
نویسنده : | نظرات ()


آموزش تصویری ثبت نام یارانه,آموزش ثبت نام در سایت رفاهی,آموزش ثبت نام یارانه,ثبت نام جدید یارانه ها ۹۳,ثبت نام مجدد یارانه ها ۹۳,ثبت نام یارانه ها ۹۳,ثبت نام یارانه نقدی 93,ثبت نام یارانه ها 93

آخرین مطالب ارسالی

اعلام اعلام زمان ثبت‎نام اولین آزمون استخدامی ۹۴
به به زودی انواع اموزش کامپیوتری به صورت رایگان برای شما همراهان گرامی ما
دهه دهه هفتادي هايي که در سال 93 درخشيدند
زور زور گيري از زنان و دختران در تهران با خودرو
ويژگي ويژگي هاي اختصاصي دولت احمدي نژاد
موجودی موجودی گرفتن برای پیرمرد
طنز طنز درب ضد سرقت
خواننده خواننده زن گرجستاني مسلمان شد! + عکس
شخصی شخصی که در داربی 71 در چشم رحتمی لیزر می انداخت شناسایی شد
دزدیدن دزدیدن جنین دوست صمیمی باردار توسط دختر ۱۸ساله